Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

klasy III


info

Dzień Niepodległości

Dzień Niepodległości Galeria.
Relacja filmowa

Dnia 10 listopada 2017 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji 99 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Organizatorami apelu byli uczniowie klasy siódmej wraz z uczniami gimnazjum.

Nie zawiedli nasi najmłodsi uczniowie z oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej, którzy również włączyli się i przygotowali montaż słowno - muzyczny. Piękne pieśni patriotyczne zostały wykonane przez zespół szkolny Nutki Song. Cała społeczność szkolna ubrana na galowo wspólnie obchodziła to nasze, najważniejsze święto narodowe.

Po zakończeniu części patriotycznej , zaproszony gość specjalny Pan Antoni Strzelczyk wręczył uczniowi naszej szkoły Michałowi Drzewieckiemu stypendium Fundacji Jerzego Szmajdzińskiego.

W tym dniu zostali również nagrodzeni uczniowie, którzy zdobyli pierwsze miejsca w konkursie interdyscyplinarnym "zDolny Ślązaczek" z języka niemieckiego - Bartosz Kowalczyk a z języka angielskiego- Filip Englard. Uczniowie Ci będą reprezentować naszą szkolę w etapie powiatowym. BRAWO!

Brawa należą sie również sportowcom, którzy reprezentowali naszą szkołę w zawodach sportowych w piłce siatkowej w Zawidowie oraz zdobyli miejsca na podium - chłopcy pierwsze miejsce a dziewczyny drugie w turnieju o puchar dyrektora szkoły w Zawidowie.
Dziewczęta również za udział w Finale Wojewódzkim Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej.

Brawo ! Brawo ! Brawo !

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.16
1,060,446 unikalnych wizyt